Prisijungti
Priminti slaptažodį

Metų horoskopas pagal zodiako ženklą

Žuvys

Žuvys

02.20 - 03.20

 

Šie metai Žuvims bus sėkmingi, jei jos stengsis pasinaudoti visomis atsiversiančiomis galimybėmis. Taip jos susitvarkys ir asmeninį gyvenimą. Svarbiausia, nepraleisti lemtingos progos ir neišsigąsti atsakingu momentu. Tuomet Žuvų gyvenimas tikrai pagerės. Be to, teks pakeisti save ir savo charakterį, atsikratyti nuobodulio, liūdesio, baimių bei abejonių. Šiais metais atsiras gausybė vertingų pasiūlymų, kuriuos reikės priimti akimirksniu, kadangi baimė prisiimti atsakomybę bei veiksmų lėtumas gali viską tik sugadinti.
Nuo vasario vidurio prasidės puikus laikotarpis, ypač vienišoms Žuvims. Jos sutiks žmonių, patrauklių ne tik seksualine, bet ir dvasine prasme. Didelė sužadėtuvių ir net vestuvių tikimybė, ypač metų pabaigoje.
Žuvys turės puikią galimybę išreikšti save ir pasiekti tai, kad jų nuomonės būtų paisoma, profesinėje srityje. Užsiimančios kūryba, tobulinimu, sisteminimu, moksliniais tyrimais, naujovių atradimu pasieks ypač daug. Jau gegužę Žuvis pasieks šlovė. Sėkmė šypsosis tiems, kas daug dirbs, darys viską, kad jiems pasisektų, kovos ne tik su kitais, bet pirmiausia su savimi. Darbščiausios Žuvys gali tikėtis darbo užmokesčio padidėjimo ar pakilimo pareigose.
Vasarą investuoti pinigai duos ypač gero pelno. Didelių pajamų metų pabaigoje atneš įmonės, į kurias šio ženklo atstovai bus investavę. Kiek sunkiau nei kitiems bus Žuvims, nusprendusioms pradėti savo verslą, kadangi tai pareikalaus nemažų investicijų, teks susidurti su intensyvia konkurencija. Taigi, šiais metais neverta tikėtis pergalių šioje srityje. Vasaros pabaigoje tikėtini stambūs pirkiniai, tokie kaip naujas automobilis ar buitinė technika.