Prisijungti
Priminti slaptažodį

Zodiako ženklas

Žuvys

Žuvys

02.20 - 03.20
Dienos horoskopas (2024 birželio 24)
Bendravimas su verslo partneriais ar bendradarbiais, viena vertus, vargins, kita vertus, leis sužinoti naujų ir įdomių dalykų. Nebūkite atžarus, venkite tuščių ginčų ir neklausykite jokių patarimų!
Santykiai, meilė: Planuoti ir vykdyti planus seksis ypatingai sklandžiai. Lengvas ir koketiškas pokalbis šį vakarą gali virsti aistros kupinais santykiais. Būkite atsargūs. Prieš žengdami kitą žingsnį pagalvokite, ar nieko neįskaudinsite.
Geras ženklas šiandien: sulyti saulei šviečiant, išvysti vaivorykštę.
Blogas ženklas šiandien: jei jus užpultų šuo ar katė, tapti kokios nors katastrofos liudininku.
Šiandienos sėkminga spalva: Gelsvai ruda
Šiandienos sėkmingas skaičius: 27
Šiandien Jums tinkamiausias akmuo: ametistas

Iš visų Zodiako ženklų Žuvis apibūdinti yra sunkiausia. Jos švelnios ir paslaptingos, lakios vaizduotės, intuityvios, meniškos, pažeidžiamos ir dažnai tiesiog paskendusios savo svajonėse. Realybė jų švelniai ir jausmingai natūrai atrodo pernelyg šiurkšti ir žiauri.

Kaip ir jų simbolis, Žuvys gali plaukti į priešingas puses. Pasroviui - nešamos aplinkybių, arba prieš srovę - į siekiamą tikslą. Dauguma Žuvų mieliau plaukia pasroviui. Jos neryžtingos, neužsispyrusios ir pernelyg išsiblaškiusios. Pasinėrusios į svajones dažnai praplaukia pro savo sėkmę jos nė nepastebėjusios.

Šio ženklo žmonės yra labai intuityvūs ir labai kūrybingi. Darbas nuo devynių iki penkių tikrai ne jiems. Jie trokšta būti apsupti grožio ir harmonijos. Tiesiog katiniškai mėgaujasi supančia prabanga ir malonumais. Trokšta naujų įspūdžių, todėl mėgsta keliauti po egzotiškus kraštus.

Žuvys yra itin jautrios viskam, kas jas supa. Jos kupinos užuojautos ir pasiaukojimo, be to, labai lengvai pasiduoda tiek gerai, tiek blogai kitų daromai įtakai. Dažnai prisiima aukos ar net vergo vaidmenį santykiuose su kitais žmonėmis. Joms yra kur kas didesnis pavojus nei kitiems ženklams tapti nuo ko nors priklausomoms. Priklausomybė gali būti alkoholiui, narkotikams arba tiesiog emocinė priklausomybė nuo kito žmogaus.

Žuvų emocijos nepaprastai permainingos, jos linkusios prastai save vertinti ir savęs labai gailėtis. Pakliuvusios į nemalonią situaciją, stengiasi nuo jos pabėgti. Dėl to atrodo, kad Žuvys vengia atsakomybės. Jos gyvena labiau remdamosis savo emocijomis ir instinktais, nei logika ir intelektu.
 

Profesija

Jautrios, subtilios, paslaptingos Žuvys dažnai renkasi su menu susijusią veiklą: menininkai, muziejininkai, antikvarai, rašytojai, aktoriai, meno srities mokslininkai. Taip pat gali tapti netradicinės medicinos žinovais, būrėjais ar net astrologais. Tinka ir visuomeniškumo reikalaujanti veikla: konsultantai, kuratoriai, teisėjai, labdaros, ekologijos organizacijų aktyvistai.
Ne pačios palankiausios Žuvims profesijos, kurios reikalauja griežtos disciplinos ir tikslumo – karininko, dispečerio, lakūno, finansininko, sportininko.
 

Stilius

Subtilus ir svajingas. Žuvys intuityviai jaučia, kas gražu ir madinga. Mieliau renkasi romantiško tipo rūbus, kūrybingai prisitaiko sau mados Vėjus. Plevėsuojantys, perregimi audiniai, daugiasluoksniai rūbai – savotiška Žuvų vizitinė kortelė. Intrigos ir paslapties atmosferą sukuria pamėgtas aksesuaras – kepuraitė, skrybėlaitė su vualiu ar bent jau tamsūs akiniai – Žuvys mėgsta paslėpti savo akis nuo svetimų žvilgsnių.
 

Dovanos

Kosmetika, aksesuarai, ezoteriniai suvenyrai, skarelės, šalikėliai, papuošalai-talismanai ar meno kūriniai.


Bendravimas

Žuvims ypač svarbi artimų žmonių teikiama parama. Šio ženklo žmonės yra draugiški, kilnūs, užjaučiantys, neteisiantys, visada pasirengę išklausyti ir padėti. Jie altruistai ir duoda daugiau nei reikalauja iš kitų. Sugeba perprasti kito žmogaus jausmus ir moka saugoti jiems patikėtas paslaptis. Patys jie retokai išsipasakoja, o jei ir pabando, dažniausiai lieka kitų nesuprasti.


Meilė

Žuvys labai ištikimos ir prisirišusios prie namų. Dailiosios lyties atstovės itin moteriškos ir jausmingos. Tačiau jos - ne atsidavusios namų šeimininkės, kaip Vėžio ženklo atstovės. Jos sutvertos romantiškai, netgi platoniškai meilei ir gali būti vyro įkvėpimo šaltiniu - mūza. O kasdienybės rūpesčiais, namais ir šeimos biudžetu teks pasirūpinti pačiam vyrui. Šio ženklo moterys trokšta stipraus, ryžtingo ir kilnaus vyro, kuris jas saugotų ir globotų, kuriam jos galėtų paklusti. Šio ženklo vyrai yra žavingi, kartais liūdni, kartais juokingi, romantiški, ganėtinai minkšto charakterio, ir linkę prisitaikyti prie aplinkybių. Jiems trūksta ryžtingumo.


Seksas

Miegamajame šio ženklo moteris labiausiai jaudina vyro valdingumas. Vyrai geidulingi, tačiau labai drovisi parodyti savo jausmus. Yra romantiški, atidūs ir atsidavę meilužiai, pasirengę patenkinti visus partnerės troškimus ir fantazijas, jei tik ji imsis iniciatyvos.


Suderinamumas

Tinkami partneriai: Skorpionas, Vėžys, Avinas, Jautis, Ožiaragis, Vandenis.
Netinkami partneriai: Mergelė, Dvyniai.


Stichija: Vanduo
Planeta: Neptūnas
Diena: ketvirtadienis
Devizas: “Aš tikiu”
Spalva: sidabrinė ir šviesiai pilka
Akmuo: akvamarinas, smaragdas, ametistas, chromdiopsidas, agatas, jaspis, gintaras
Skaičius: 7