Prisijungti
Priminti slaptažodį

Metų horoskopas pagal zodiako ženklą

Vėžys

Vėžys

06.21 - 07.21

 

Šiais metais Vėžiai imsis veiklos, pareikalausiančios didelės sėkmės ir sunkaus darbo. Galimas gyvenamosios ar darbo vietos keitimas. Bus suteikta proga pradėti naują, pilną netikėtų posūkių bei nuotykių gyvenimą. Deja, pirmąjį pusmetį Vėžiams bus sunku plėtoti verslą bei judėti karjeros laiptais. Tuo pačiu metu paaiškės, kad iš tiesų jie turi daug priešų, todėl pasitikėti bus galima tik artimiausiais draugais. Priešai įvertins Vėžių darbštumą, geriausiai padėsiantį jiems. Būtent darbštumas bus pagrindinė savybė, galėsianti padėti Vėžiams darbe, kadangi jų viršininkai ypač vertins galinčius ir mokančius dirbti.
Rudenį atsiras galimybė pakeisti su darbu susijusią padėtį. Tam padės Vėžių pastangos išlaikyti savo reputaciją ir statusą. Efektyvesni metai bus tiems, kurie dirba vieni bei negaišta brangaus laiko rietenoms ir kivirčams su bendradarbiais.
Šie metai Vėžiams nebus labai pelningi. Jie prasidės, galima sakyti, be cento kišenėje, tačiau parodžius tinkamus taupymo sugebėjimus net su minimaliu biudžetu bus įmanoma gyventi pakankamai skalsų gyvenimą.
Asmeninis gyvenimas žadamas emociškai įtemptas bei nervingas. Jau pavasarį galimi konfiktai su partneriu. Dėl įgimtos neryžtingumo nesugebėdami pirmieji nutraukti santykių, Vėžiai lauks, kol tai padarys jų partneriai. Tačiau galimas ir priešingas variantas - santykių su mylimu žmogumi suderinimas, meilės bei ištikimybės įrodymas, laisvės partneriui suteikimas be pavydo bei nepasitikėjimo. Antrąjį metų pusmetį tikėtina, kad Vėžiai susipyks su tėvais, nesutinkančiais su jų nuomone. Verta pamiršti visus kaprizus, pripažinti savo klaidas bei susitaikyti su artimaisiais.