Prisijungti
Priminti slaptažodį

Zodiako ženklas

Vėžys

Vėžys

06.21 - 07.21
Dienos horoskopas (2024 gegužės 30)
Nesiimkite šiandien jokių naujų darbų, apskritai venkite naujovių. Jums turėtų rūpėti tik viena - kuo geriau seniai patikrintomis priemonėmis atlikti tai, ką mokate ir sugebate. Tik savo valdose šiandien būsite visagalis šeimininkas.
Santykiai, meilė: Ši diena jums labai patiks - meilės situaciją galėsite pakeisti į visai naują puikią kryptį. Panaudokite savo kūrybines galias. Vakare gerai pasirūpinkite savimi – sunku būti seksualiam, kai esi pervargęs. Pagulėkite putų vonioje, atgaivinkite kūną ir sielą.
Geras ženklas šiandien: pasisavinti pamestą daiktą (prisiimsite svetimas problemas), atsakyti prašančiajam, nulaužti medžio ar krūmo šaką, skinti gėles, jei namie gėlė nuvystų, sugrįžti kur nors išėjus.
Blogas ženklas šiandien: rytą pieną išlieti, įsidurti, įsipjauti – galima nesėkmė tvarkant reikalus, problemos dėl meilės, jei namuose prie durų imtų tinkas byrėti, jei sugestų automobilis – finansinės nesėkmės, jei vėjo gūsis atvertų langą – nemalonumai šeimoje, jei daug plaukų išsipeštų šukuojantis – nuostoliai, nelaimės, liūdesys, jei iškristų rankinė, piniginė – materialiniai nuostoliai.
Šiandienos sėkminga spalva: Ugnies raudona
Šiandienos sėkmingas skaičius: 35
Šiandien Jums tinkamiausias akmuo: safyras

Meniškos prigimties Vėžys yra pats emocingiausias ženklas visame Zodiake. Jo nuotaikos gali kisti nuo vieno kraštutinumo prie kito. Vėžio sveikata labai priklauso nuo jo tuometinės nuotaikos. Jis gali susirgti iš sielvarto ir pasveikti iš džiaugsmo.

Šio ženklo žmogaus charakteris taip pat kupinas prieštaravimų. Iš vienos pusės jis labai švelnus, pažeidžiamas, pesimistiškas, dažnai jaučiasi nesaugus ir jam būtina jausti aplinkinių žmonių paramą ir simpatijas. Iš kitos pusės jis gali būti ambicingas, garbėtroška ir nepaprastai atkaklus, kai ko nors siekia. Vėžys nėra kovotojas, tačiau pasižymi ypatinga kantrybe. Į tikslą eina aplinkiniais keliais, nelipa niekam per galvas, bet konkurentams patartina jo pasisaugoti.

Vėžiams nepaprastai svarbūs namai ir šeima. Jie labai sentimentalūs ir jokiu būdu neišmes senų nebereikalingų daiktų, kurie kelia ypatingus prisiminimus. Nors jie mėgsta bendrauti, tačiau jiems reikia laiko pabūti su savo mintimis ir jausmais vienumoje. Ypač saugo savo privatumą.

Beje, kad ir kaip Vėžys būtų prisirišęs prie namų ir gimtųjų vietų, jis labai mėgsta keliauti. Gali kurį laiką pagyventi užsienyje, tačiau tikras Vėžys galiausiai grįžta į savo gimtąsias vietas.

Intravertiškas Vėžys apdovanotas lakia vaizduote ir išlavinta intuicija. Juos dažnai traukia okultizmas. Jie yra kur kas atviresni psichinei įtakai nei kiti žmonės. Reikėtų pasisaugoti žmonių, kurie mėgsta manipuliuoti kitais.


Profesija

Vėžiai profesiją renkasi labai atsakingai ir kruopščiai. Būdami šeimyniški ir globėjiški jie tampa puikiais psichologais, vaikų darželių darbuotojais, auklėmis, renkasi kinologo, veisėjo ir pan. profesiją. Darbe vertina galimybę jaustis patogiai, jaukiai, su dideliu noru rūpinasi savo darbo aplinka, rodo iniciatyvą darbų racionalizavime. Tarp Vėžiui rekomenduojamų profesijų – mokslininkai, mokytojai, valdininkai, archeologai, restoranų valdytojai, virėjai, prekybininkai, dietologai, rašytojai.
Netinkamos profesijos yra susijusios su permainomis, nervine įtampa: darbas biržoje, kariškis, sportininkas, policininkas, gaisrininkas, chirurgas.


Stilius

Vėžių garderobą galima apibūdinti dviem žodžiais: jausmingas ir romantiškas. Mielai renkasi lengvus, minkštus audinius, pastelines spalvas, dėvi aptakių formų, patogius drabužius. Vėžiai linkę prisirišti prie įsigytų rūbų ir papuošalų, jų spintose galima surasti ir keliolikos metų senumo daiktų. Apsipirkti mieliau eina ne į didelius prekybos centrus, o į mažus jaukius butikus, noriai ieško stiliaus perliukų dėvėtų daiktų parduotuvėse.


Dovanos

Ideali dovana – ir vertinga, ir su istorija: kailiniai, antikvarinis daiktas, vardinis aksesuaras, kvietimas į labai prabangų renginį, ypatingas meno kūrinys, kosmetika, juvelyriniai dirbiniai.


Bendravimas

Nepaisant nuotaikos svyravimų, jie yra labai ištikimi ir rūpestingi bičiuliai. Kaip ir jų ženklo simbolis, Vėžiai dažnai "užsiaugina kietą kiautą". Aplinkiniams jie atrodo ganėtinai šalti, tikslingai veikiantys, nepajudinamų įsitikinimų, išmintingi ir kartais filosofiški. Tačiau artimi žmonės Vėžį mato visai kitomis spalvomis. Šeimoje jis jautrus, užjaučiantis, globėjiškas ir pasiaukojantis.


Meilė

Šio ženklo moteriai šeima ir namai visada bus pirmoje vietoje. Ji nepaprastai švelni ir moteriška, pareiginga žmona ir atsidavusi motina savo vaikams. Ji mielai paklūsta tikrai vyriškam vyrui, bet jis turi nepamiršti jos jautrios prigimties, būti jos atrama ir stabilia užuovėja.
Vyrai Vėžiai yra galantiški ir linksmi kavalieriai, kurie moka asistuoti damai, tačiau kol nesuras sau skirtosios, gali būti labai nepastovūs. Vėžiai nėra labai vyriški, jie jautrios ir geros širdies, dievina vaikus, gerbia ir supranta moteris, yra lengvai įžeidžiami ir nepasitikintys savimi. Jie turi savotiško vaikiško naivumo, kuris priverčia moterį imtis iniciatyvos ir elgtis truputį motiniškai. Beje, vyrai gali būti neištikimi, tačiau niekada nepaliks šeimos, nes laiko save jos vieninteliu ir svarbiausiu gynėju.


Seksas

Lovoje įsimylėjęs Vėžys gali padaryti bet ką, kad tik patenkintų savo meilės objektą. Jam nėra jokių tabu, tačiau neatleistų vulgarumo. Jis ištvermingas meilužis ir gali mylėtis labai ilgai. Mėgsta aistringas įžangas ir ilgas glamones.


Suderinamumas

Tinkami partneriai: Skorpionas, Žuvys, taip pat kitas Vėžys, Liūtas, Mergelė, Jautis.
Netinkami partneriai: Ožiaragis, Svarstyklės, Avinas.


Stichija: Vanduo

Planeta: Mėnulis

Diena: pirmadienis

Devizas: “Aš jaučiu”

Spalva: sidabrinė, žalia, oranžinė

Akmuo: rubinas, granatas, agatas, chrizoprazas, oniksas, kameolis, smaragdas, safyras

Skaičius: 2