Prisijungti
Priminti slaptažodį

Metų horoskopas pagal zodiako ženklą

Svarstyklės

Svarstyklės

09.23 - 10.22

 

Svarstyklėms šiais metais dažnai gali tekti rinktis. Vardan gero vardo ir interesų apginimo, neretai teks imtis net drastiškų priemonių. Visas dėmesys turės būti sutelktas kovai dėl to, kas Svarstyklių nuomone, priklauso būtent jiems. Taip pat reikės nemažai atsargumo, išminties bei geležinių nervų norint ištverti visus likimo išbandymus ir rūpesčius. Džiugu, jog rezultatas bus to vertas.
Pirmąjį pusmetį Svarstyklėms prognozuojama ypatinga įtampa, tuo tarpu vasaros viduryje ją pakeis energijos antplūdis. Dėl to padėtis daugelyje veiklos sričių ims gerėti, atnešdama gausybę malonių netikėtumų. Dėl šio aktyvumo taip pat pagerės ir finansinė Svarstyklių padėtis, asmeniniame gyvenime atsiras harmonija ir ramybė. Nuo balandžio mėnesio pabus seksualinė Svarstyklių energija, todėl tikėtinas flirtas ir asistavimas iš jų pusės. Ypač palankus metas meilei - būtent pavasaris.
Meilės reikalai vasarą taps nevienareikšmiais. Atsiras nereikalingų problemų dėl pažintis per atostogas lydinčių apkalbų. Turintieji antrąją pusę metų pradžioje bus kiek atvėsusiais jausmais, tačiau jau pavasario pradžioje padėtis visiškai pasikeis. Toks romantiškas laikotarpis tęsis beveik visus metus, o smulkūs kivirčai, galimi tuo metu, tik sustiprins abipusį partnerių ryšį.
Iki gegužės mėnesio sunkiausiai Svarstyklėms seksis verslo srityje. Dėl intrigų ir konfliktų su bendradarbiais galimi nemalonūs atradimai bei daugybė emocijų. Deja, apie karą, paskelbtą prieš juos, Svarstyklės sužinos tik jam jau įsibegėjus, prasidėjus patikrinimams bei atsiradus šmeižiančiai informacijai. Net gali tekti ginti savo teises teisme.
Pasibaigus visoms problemos, Svarstyklės galės ramiai atsikvėpti ir pradėti veikti visu pajėgumu, visiškai pasinerdamos į darbą. Per metus atliktas darbas jų pabaigoje atneš didžiulį pasitenkinimą ir gausybę energijos.