Prisijungti
Priminti slaptažodį

Zodiako ženklas

Svarstyklės

Svarstyklės

09.23 - 10.22
Dienos horoskopas (2024 gegužės 30)
Neskubinkite įvykių – jūsų laikas dar neatėjo. Taip pat nelyginkite savęs, savo galimybių su tais, kurie daugiau pasiekė – dabar įsižiebusios ambicijos gali pražudyti. Verčiau pasidžiaukite tuo, ką esate pasiekę. Tvarkydami finansinius reikalus venkite pažeidinėti įstatymus – toli nenuvažiuosite, tai greit paaiškės.
Santykiai, meilė: Visą susidariusią painiavą santykiuose galite sėkmingai išspręsti, panaudodami blaivų protą ir kantrybę. Antroji pusė taip pat turi rodyti iniciatyvą pataisyti padėtį. Neturintys antrosios pusės geriau skirkite laiko draugams, o ne meilės paieškai. Ji pati netrukus jus susiras.
Geras ženklas šiandien: ligoti, agresyvūs naminiai gyvūnai.
Blogas ženklas šiandien: išvysti žaibą, surasti blizgantį daiktą, vinį.
Šiandienos sėkminga spalva: Skaisčiai rožinė
Šiandienos sėkmingas skaičius: 8
Šiandien Jums tinkamiausias akmuo: mėnulio akmuo

Svarstyklių ženklo žmonės, kaip ir jų simbolis, yra linkę ilgai svyruoti tai į vieną, tai į kitą pusę, kol pagaliau nusistovi pusiausvyra.

Sugebėjimas aiškiai matyti abi reikalo puses daro juos neryžtingais ir nepastoviais. Jie lengvai pasiduoda kitų įtakai, yra gana idealistiški ir naivūs. Gali būti linkę į azartinius žaidimus. Kartais laikomi tingiais, bet iš tiesų jie tiesiog negali nuspręsti, ko nori imtis. Kai randa širdžiai mielą užsiėmimą, būna netgi labai entuziastingi ir veiklūs. Geriau sekasi dirbti tarp žmonių nei vieniems.

Šiems Veneros globotiniams nieko nėra svarbiau už taiką ir harmoniją. Jie draugiški, ramaus būdo, inteligentiški, turi stiprų teisingumo jausmą ir yra puikūs diplomatai. Užglaistyti konfliktą sugeba neprasčiau už diplomuotą psichologą. Dažnai siekdami bet kokia kaina išvengti konflikto, jie pasiruošę leistis į kompromisą ar tiesiog nusileisti. Vengia šiurkščių ir nemandagių žmonių bei nemalonaus darbo.
Svarstyklės gyvenime ieško grožio ir harmonijos, dažnai turi meninę gyslelę. Yra linkusios slėptis savo vidiniame svajonių pasaulyje, kur randa ramybę ir jaučiasi saugios.

Šio ženklo moterys pačios žavingiausios visame Zodiake. Jų grožis originalus, jos yra labai moteriškos, gracingos, turi puikų skonį ir nepriekaištingas manieras, lyg aukštuomenės damos. Svarstyklėms taip svarbu visiems patikti, kad kartais nesugeba pasakyti "ne". Bendravimas joms būtinas kaip oras, nes jos labai bijo likti vienos.


Profesija

Šiam ženklui iš esmės sunku ką nors tiksliai ir ilgam laikui nuspręsti, taigi profesijos pasirinkimas gali virsti sunkiu galvosūkiu. Kadangi Svarstyklės – kompromisų genijai, geriausiai jausis dirbdami komandinį darbą. Tai geri pramogų sferos darbuotojai, puikūs advokatai, talentingi menininkai. Jiems rekomenduojama rinktis siaurą specializaciją, gilintis į tam tikros srities žinias, nes jei interesų spektras bus per daug platus, Svarstyklėms bus sunku susikaupti ir užgriebti esmę.
Sritis, kuri visai netinka Svarstyklėms – apskaita ir finansai.


Stilius

Svarstyklės išsiskiria puikiu įgimtu stiliaus ir mados pojūčiu, be to, paprastai domisi šia sritimi. Taigi Svarstyklių drabužinėje tikrai rasite šviežiausių mados gūsių. Jos taip pat dievina aksesuarus, rūbai stilingai puošti detalėmis.


Dovanos

Viskas, kas dvelkia egzotika, pradedant suvenyrais iš tolimų šalių, baigiant egzotiškomis grožio procedūromis yra labai tinkama dovana. Taip pat tiks prasmingos dovanos – Svarstyklių prisiminimų koliažas, joms dedikuotas posmas, graviruotas juvelyrinis dirbinys. Puikų humoro jausmą turinčios Svarstyklės įvertins ir humoristines dovanas, jų tikrai nešokiruotų seksualinė dovanos potekstė.


Bendravimas

Svarstyklės labai draugiškos, atviros, mėgsta linksmintis ir turi puikų humoro jausmą. Šalia jų žmonės jaučiasi lyg laisvi ir nevaržomi. Lengvai išsikovoja populiarumą. Jos geriau pameluos, nei įžeis kitą žmogų, bet kartais aplinkiniams rodo per mažai žmogiškos šilumos ir nuoširdaus dėmesio.


Meilė

Svarstyklės - tikros flirto meistrės. Jos ieško inteligentiško, taikaus ir linksmo būdo partnerio, su kuriuo sietų ypatingas dvasinis artumas ir lygiaverčiai santykiai. Svarstyklių santuoka dažniausiai tvirta, nes jos nelaiko nuoskaudos, yra tolerantiškos ir supratingos.
Šio ženklo žmonės yra romantiški meilės ieškotojai. Jie visada įsivaizduoja, kokio žmogaus nori. Į mylimąjį dažnai žiūri kaip į meno kūrinį, jį idealizuoja ir žavisi iš toli. Kūniški malonumai joms teikia žymiai mažiau pasitenkinimo nei pastangos užkariauti savo susižavėjimo objektą. Svarstyklių meilei trūksta paprasto žemiškumo.


Seksas

Miegamajame Svarstyklės būna švelnios, nemėgsta banalių dalykų. Dažniausiai greitai susijaudina ir nori kuo greičiau gauti "desertą".


Suderinamumas

Tinkami partneriai: Vandenis ir Dvyniai, taip pat tinka Šaulys, Liūtas, Mergelė.
Netinkami partneriai: Ožiaragis ir Avinas.


Stichija: Oras
Planeta: Venera
Diena: penktadienis
Devizas: “Aš svarstau”
Spalva: mėlyna, žalia
Akmuo: opalas, akvamarinas, berilis, deimantas, nefritas, kvarcas, akvamarinas, turmalinas, mėnulio akmuo, katės akis, tigro akis
Skaičius: 6