Prisijungti
Priminti slaptažodį

Metų horoskopas pagal zodiako ženklą

Skorpionas

Skorpionas

10.23 - 11.22

 

Šie metai Skorpionams turėtų būti kupini tiek teigiamų, tiek neigiamų įvykių bei atradimų. Galimos naujos pažintys bei vaisingas bendradarbiavimas. Tai bus atsisveikinimo su praeitimi ir viskuo, kas trukdė plėstis bei tobulėti, metas. Reikia pasiruošti gausybei kelionių, organizuotoms tiek savo noru, tiek aplinkybėms verčiant. Pagaliau atsiras galimybė įgyvendinti viso gyvenimo svajonę. Pajutus sėkmę ir jėgų antplūdį, Skorpionai dirbs daug ir dažnai iki visiško išsekimo. Dėl to rugsėjį ir spalį bus palankus metas užimti aukštesnes pareigas. Metų pabaigoje Skorpionai visiškai kitaip pažvelgs į juos supantį pasaulį.
Skorpionai jau seniai įsitikinę, kad norint pasiekti tikslą jokios kliūtys nėra baisios, tereikia elgtis agresyviai ir kartais netgi begėdiškai. Šią taktiką jie naudos nuo pat metų pradžios. Dažniausiai tai atneš sėkmę, kadangi Skorpionai savo žavumo dėka galės nugalėti bet ką. Tačiau reikėtų ir pasisaugoti, nes nuotykių ir pergalių ateityje šlovė gali pasiekti aršiausius priešus, kurie norės tuo pasinaudoti.
Suradę antrąją pusę, stengsis su ja išlaikyti išimtinai romantiškus santykius, tuo pačiu flirtuodami su kitais. Tokie Skorpionai sunkiai taikstysis su galima išdavyste, todėl bendravimą apribos komplimentais. Tačiau visgi nusprendus nukrypti į šalį, atsiras ilgalaikė aistrą, sugriausianti Skorpiono šeimą.
Vietoje finansinių bėdų pagaliau atsiras tam tikras stabilumas. Pavasario pabaigoje tikėtinos geros pajamos, taigi ir galimybė susimokėti skolas ar net susitaupyti pinigų, reikalingų projekto plėtrai.
Vasarą nemaža tikimybė sėkmingai investuoti pinigus, vėliau sulaukiant gero pelno. Išlaidų neturėtų būti daug, dažniausiai jos bus tiesiog būtinos, taigi ir užsidirbti pavyks daugiau nei buvo planuota.