Prisijungti
Priminti slaptažodį

Zodiako ženklas

Skorpionas

Skorpionas

10.23 - 11.22
Dienos horoskopas (2024 gegužės 30)
Netikėtas įvykis privers į daug ką pažvelgti visai kitomis akimis, tad staiga tapsite žymiai supratingesnis ir pakantesnis kitiems žmonėms. Nesibaiminkite ir nesigėdykite staiga pratrūkusių emocijų. Jos išgrynins širdį ir palengvins sielą.
Santykiai, meilė: Dabar puikus laikas sužinoti daugiau apie kažką – gal net apie mylimąjį – nes taip jūsų santykiai pakils į kitą lygį. Vakare poros gali sutarti dėl tolimesnių tikslų, o vienišiai – sulaukti gerų rezultatų, jei imsis iniciatyvos meilės srityje.
Geras ženklas šiandien: rasti virvutę, ypač su kilpa, pasagą, žiedą su akmeniu.
Blogas ženklas šiandien: nuskriausti šunį, išvaryti pasiklydusį šunį, jeigu savas šuo staugtų, jei skilinėtų stikliniai indai, sienoje plyšys atsirastų, dantis nuskiltų, jei sudužtų veidrodis, laikrodis sustotų (mirusieji šaukia).
Šiandienos sėkminga spalva: Bordo
Šiandienos sėkmingas skaičius: 44
Šiandien Jums tinkamiausias akmuo: oniksas

Skorpionas - pats paslaptingiausias ir prieštaringiausias Zodiako ženklas iš visų. Dažniausiai uždaro būdo, tačiau viduje kunkuliuoja stiprios aistros. Jausmingumas, emocionalumas ir intuicija jame puikiai dera su karingumu, analitiniu mąstymu ir geležine valia. Viską, ko imasi, atlieka nepaprastai aistringai, nebijo jokių kliūčių ir visada eina iki galo. Gėris ir blogis Skorpionui per daug reliatyvios sąvokos. Savo tikslų siekia beatodairiškai ir su didesne energija nei visi kiti ženklai kartu. Mano, kad tikslas pateisina priemones. Taip pat jis turi didelį savininkiškumo jausmą, yra pavydus, kerštingas, kartais net pernelyg destruktyvus. Įskaudintas ir išduotas gali nešiotis nuoskaudą daugybę metų ir netikėtai smogti į jautriausią priešininko vietą jam palankiu metu.

Neverta Skorpionui meluoti, jis visada supras tiesą. Visi Skorpionai nekalbūs ir dažnai vadovaujasi tik jiems vieniems suprantama logika. Žinios jiems reiškia valdžią ir pranašumą, todėl yra linkę daug ko nesakyti ir laikyti paslaptyje.

Kita vertus, Skorpionas turi paslaptingos, sunkiai suvokiamos traukos. Jo žvilgsnis skvarbus ir veriantis, kartais net hipnotizuojantis. Skorpionai dievina mistiką ir viską, ko negali suvokti protu. Kiekviena moteris Skorpionė truputi ragana, kurios kerams neatsispirs joks vyras.


Profesija

Individualistai Skorpionai dažniausiai renkasi profesijas, kurios nevaržo jų asmeninės laisvės. Jie – puikūs psichologai, psichiatrai, chirurgai, žolininkai, netradicinės medicinos atstovai, filosofai, teologai, kriminalistai, teisėjai ir konsultantai.
Netinkamos profesijos: karininkas, policininkas. Skorpionui taip pat sunku dirbti aptarnavimo sferoje, kur reikia pildyti kitų žmonių norus.


Stilius

Žavus, seksualus ir visiškai nenuspėjamas. Skiriamasis Skorpiono bruožas – juoda spalva, tarp šio ženklo žmonių daug gotų judėjimo gerbėjų. Dievina seksualius ir prabangius daiktus, todėl Skorpionės moterys gali tapti tikromis aukštakulnių arba apatinių rūbų maniakėmis, o vyrai išskirtinį dėmesį skiria prabangiems laikrodžiams ir kaklaraiščiams.


Dovanos

Geriausia dovana Skorpionui – su mažu lašeliu mistikos. Tai gali būti ir per atlaidus pirktas šventas paveikslėlis, ir iš Indijos parvežta Budos statulėlė. Taip pat tiks prabangūs aksesuarai, kelionės, sporto reikmenys, apatiniai rūbai. Svarbiausia, kad dovana būtų puikiai įpakuota, didelė, turėtų simbolinę vertę.

Bendravimas

Skorpioną galima arba mylėti, arba nekęsti - abejingais likti vargu ar įmanoma. Skorpionas be galo ištikimas draugams ir mylimiesiems. Už brangų draugą kausis kaip už patį save. Jam patikėtą paslaptį nusineš į kapus, bet apie savo mintis, jausmus ir ketinimus nelinkęs kalbėti. Dažniausiai Skorpionai turi daug draugų, bet gali turėti ir didelių priešų. Nors Skorpionui būdingas agresyvumas siekiant tikslo, silpniesiems jis gali būti stebėtinai švelnus ir labai globėjiškas.


Meilė

Šio ženklo žmonės be galo romantiški ir jausmingi. Meilė - Skorpionų varomoji jėga. Jie atrodo seksualiai net jei nėra ypatingai gražūs. Jų akys tiesiog spinduliuoja seksualine energija. Tiek vyrams, tiek moterims Skorpionams labai svarbi šeima. Tik jų šeimyninis gyvenimas būna labai audringas, pilnas barnių, aistros ir pavydo. Skorpionė - įdomi, jaudinanti ir gera žmona, savo vaikams būna labai griežta, bet tuo pačiu ir supratinga motina.


Seksas

Skorpionai laikomi pačiais seksualiausiais ir geriausiais meilužiais visame Zodiake. Tai - grobuonis, mėgstantis medžioti, o ne būti medžiojamas. Lovoje jie karšti, nepasotinami ir kartais net agresyvoki. Šioje srityje nejaučia jokių moralinių ribų. Su mylimu žmogumi gali taip pasinerti į savo pojūčius, kad patiria beveik dvasinę ekstazę. Seksas jiems padeda atstatyti gyvybines jėgas. Jie labai romantiški ir labai mėgsta mylėtis ypatingoje aplinkoje. Jei nori suvilioti Skorpioną, paskirk pasimatymą jam neįprastoje vietoje. Tik jokiu būdu nevėluok, nes jis neturi kantrybės.


Suderinamumas

Tinkami partneriai: Žuvys, Vėžys, Šaulys, Ožiaragis, Mergelė, Svarstyklės.
Netinkami partneriai: Vandenis ir Jautis.


Stichija: Vanduo

Planeta: Marsas

Diena: antradienis

Devizas: “Aš geidžiu”

Spalva: raudonos spalvos atspalviai

Akmuo: topazas, oniksas, gintaras, turmalinas, agatas, hiacintas, oilivinas, tigro akis

Skaičius: 9