Prisijungti
Priminti slaptažodį

Metų horoskopas pagal zodiako ženklą

Ožiaragis

Ožiaragis

12.22 - 01.20

 

Ožiaragiams šie metai žadami ypač sėkmingi. Netikėtai jie atskleis savyje gabumus kurti, norą valdyti kitus, versti vykdyti jų valią. Jie bus labai ryžtingi, tačiau tuo pačiu ir atsipalaidavę. Dauguma leisis į keliones, skirs nemažai laiko išvaizdai bei meilei sau ir rūpinimuisi artimaisiais. Deja, tas rūpestis bus net kiek perdėtas ir Ožiaragiai ims kištis į artimųjų gyvenimą, kurie tuo nebus patenkinti, todėl metų pabaigoje reikės skirti laiko ir jėgų pašlijusių santykių gerinimui.
Charakterio pokyčiai turės įtakos ir Ožiaragių meilės reikalams. Greičiausiai, jie permąstys savo požiūrį į priešingos lyties atstovus ir bus labiau teigiami. Šio ženklo atstovai ne tik noriai pažindinsis su naujais žmonėmis, bet ir patys su jais flirtuos, tam net radikaliai pakeisdami aprangos stilių.
Šie metai - puikus laikas Ožiaragiams įrodyti, koks aukštas jų potencialas ir užimti rimtą padėtį visuomenėje, gal net tapti stambios įmonės valdytoju. Nemėgstantys rizikuoti ir linkę viską iš anksto susiplanuoti, pakilimui pareigose pasirinks ilgesnį ir sunkesnį kelią. Šiais metais jie padės pamatus ateities pergalėms. Kad ir kas benutiktų, vienintelis dalykas, kuris Ožiaragio gyvenime nepasikeis - požiūris į pinigus. Jie ir toliau kaups lėšas ir neišlaidaus nereikalingiems dalykams.
Su pinigais ypač atsargiems rekomenduojama būti rūgpjūtį - rugsėjį. Tuo metu galimas susidurimas su sukčiais, didelės pinigų sumos dingimas. Džiugu tai, kad bet kokiu atveju metų pabaigoje taps aišku, kad Ožiaragiai savo pinigų atsargas tik padidino, o jų finansinė padėtis per metus žymiai sustiprėjo.