Prisijungti
Priminti slaptažodį

Zodiako ženklas

Ožiaragis

Ožiaragis

12.22 - 01.20
Dienos horoskopas (2024 gegužės 30)
Santykiai su kolegomis ar verslo partneriais - gana įtempti. Savitarpio supratimo siekti bus sunku, užtat įskaudinti vienam kitą bus labai lengva. Nepulkite į depresiją - tai tik laikini sunkumai. Nenaudokite jėgos, nesistenkite savo teisybės įrodyti bet kokia kaina.
Santykiai, meilė: Šiandien žvaigždės jus apdovanos vidine stiprybe ir puikiais bendravimo įgūdžiais, todėl būsite pasirengę pozityvioms permainoms ir žingsniams į priekį. Vakare atversite tuos dalykus meilės srityje, kurie buvo nuo jūsų paslėpti. Tai ką sužinosite jus labai nudžiugins.
Geras ženklas šiandien: druską išberti – konfliktai, chaosas, indus sudaužyti – neteisingas pasirinkimas, jei laikrodis sustotų – galite padaryti lemtingą klaidą, pamesti raktą – artimo žmogaus mirtis, jei purvu kas nors aptaškytų – kliūtys tvarkant reikalus, o moterims derėtų saugotis prievartautojų.
Blogas ženklas šiandien: jei jus užpultų naminis gyvūnas, išvysti katastrofą.
Šiandienos sėkminga spalva: Cinoberio
Šiandienos sėkmingas skaičius: 52
Šiandien Jums tinkamiausias akmuo: aleksandritas

Ožiaragis tikriausiai pats didžiausias materialistas visame Zodiake. Jis ambicingas ir praktiškas, disciplinuotas ir valingas, kantrus ir užsispyręs. Ožiaragis nebijo sunkaus darbo, moka užsidirbti pinigų, juos kaupti ir teisingai investuoti. Pinigus jis sieja su saugumu, kuris jam labai svarbus. Paprastai būna gerai apsirūpinęs senatvėje. Nors užsispyręs, bet neagresyvus. Savo tikslų sugeba pasiekti neskubėdamas ir nelipdamas per kitų galvas. Dėl savo konservatyvumo ir nenoro rizikuoti, kartais praleidžia geras progas.

Apskritai Ožiaragių gyvenimas su amžiumi tik gerėja. Jie tampa išvaizdesni, o pasiekta padėtis visuomenėje suteikia jiems daug pasitikėjimo savimi. Jie turi gerą atmintį, subtilų intelektą ir nenumaldomą žinių troškimą. Sunkiai įveikiamas priešininkas debatuose. Savo argumentais ir retorinėmis vingrybėmis gali įvilioti oponentą į sunkius loginius spąstus.

Ožiaragiai iš šalies atrodo ramūs, santūrūs ar net neturintys jausmų, bet jų viduje jausmai gali būti iki kraštutinumo intensyvūs. Jie gali jaustis be galo laimingi arba pulti į didžiausią neviltį. Polinkis dėl visko nerimauti gali sukelti virškinimo sutrikimus. Ožiaragiai turėtų kasdien skirti laiko meditacijai, kad išmoktų suvaldyti savo įsipieskusias emocijas. Dar vienas keistas Ožiaragių bruožas yra jų polinkis į okultizmą. Tai gana netikėta dėl jų praktiškumo ir skeptiško požiūrio į naujoves.
 

Profesija

Ožiaragiai turi pakankamai retą savybę – jiems idealiai tinka monotoniškas, individualus, susikaupimo ir atidumo reikalaujantis darbas. Todėl jie – tiesiog nepakeičiami buhalteriai, finansininkai, konstruktoriai, administratoriai, juvelyrai. O kadangi nebijo fizinio darbo, taip pat gali tapti puikiais ūkininkais, agronomais ar statybininkais. Ožiaragiai liks patenkinti pasirinkę ekonomisto, stomatologo, advokato, pramonininko, fiziko, valstybės tarnautojo specialybę.

Kadangi nemėgsta intrigų ir šurmulio, Ožiaragiams svetimas šou pasaulis, politiko karjera taip pat jiems retai kada tampa svajone.


Stilius

Ožiaragių stilių labiausiai lemia jų karjera, todėl neatsiejama jų garderobo dalis – darbo rūbai: vieniems judesių nevaržantis kombinezonas ar sportinė apranga, o kitiems griežtas dalykinis kostiumėlis. Panašaus tipo rūbus Ožiaragiai renkasi ir laisvalaikiui. Mieliausiai dėvi klasikinį stilių, natūralius audinius. Daug dėmesio skiria aksesuarams ir avalynei. Retai kada tampa mados vergais, stiliaus nuobodulį mėgina vaikyti taikliai parinktomis originaliomis detalėmis.


Dovanos

Visa, kas susiję su profesija (prabangūs rašikliai, užrašinės ar darbo kalendoriai) ir moderniausiomis technologijomis (naujausias skaitmeninis fotoaparatas, ausinukas, mobilusis telefonas). Taip pat tiks aksesuarai, kelionių suvenyrai, enciklopedijos bei žinynai.


Bendravimas

Su atsitiktiniais pažįstamais elgiasi šaltai ir diplomatiškai. Žmonės dažnai juos laiko nuobodžiais ir atšiauriais, nes jie nelinkę demonstruoti savo jausmų. Geriau jaučiasi su keletu artimų draugų nei didelėje kompanijoje. Labai lojalūs. Jų uždarą ir melancholišką būdą kompensuoja geras humoro jausmas. Jie nekrečia kvailų pokštų, jų humoras šaltas ir ironiškas. Iš Ožiaragio sąmojo žmonės gali juoktis iki ašarų.
 

Meilė

Ožiaragiai gali vengti naujų pažinčių, nes bijo nežinomybės ir yra šiek tiek drovūs. Tuokiasi vėlai, bet tą daro visam gyvenimui. Jie žino, kokio žmogaus jiems reikia, ir jį sutikę įsimyli iš pirmo žvilgsnio. Jų nežavi trumpalaikiai romanai, nes bijo būti įskaudinti. Yra pavydūs ir neatleidžia patirtos išdavystės.


Seksas

Vyrai Ožiaragiai visai neromantiški ir nemoka žodžiais išreikšti savo jausmų. Į meilę jie dažnai žiūri tiesiog kaip į verslą. Ožiaragis tikrai nėra pats aistringiausias meilužis. Nors jo viduje gali kunkuliuoti aistra, jis lieka santūrus ir susitvardantis. Kaip vyras jis bus ištikimas, rūpestingas, labai konservatyvus ir truputi savimyla.
Ožiaragio ženklo moterys atvirkščiai - didelės romantikės, tačiau siekdamos užtikrintos materialinės padėties gali ištekėti iš išskaičiavimo. Kaip žmona ji bus šeimyniška, pareiginga ir labai ištikima. Vyrus traukia jos nedemonstruojamas, subtilus seksualumas.


Suderinamumas

Tinkami partneriai: Jautis, Mergelė, Žuvys, Vandenis, Skorpionas, Šaulys.
Netinkami partneriai: Avinas, Vėžys, Svarstyklės.


Stichija: Žemė

Planeta: Saturnas

Diena: šeštadienis

Devizas: “Man reikia”

Spalva: juoda, tamsiai ruda, pilka, mėlyna ir blyškiai geltona

Akmuo: granatas, rubinas, oniksas, deimantas, chrizoprazas, rožinis kvarcas, aleksandritas, hiacintas, turmalinas

Skaičius: 8