Prisijungti
Priminti slaptažodį

Metų horoskopas pagal zodiako ženklą

Mergelė

Mergelė

08.21 - 09.22

 

Šiais metais Mergelės puikiai žinos, ko jos nori pasiekti bei turės aiškų planą, kaip tai padaryti. Nuoširdžiai tikėdamos, kad tikslo pasiekimui tinkamos bet kokios priemonės, jos priiminės net amoraliausius sprendimus. Daugeliu atvejų tai bus veiksminga.
Metų pabaiga žada Mergelėms visiškai kitokią karjerą. Dėl naujų pažinčių galimos ilgalaikės komandiruotės. Tuo tarpu niekas negalės abejoti tuo, kad Mergelė teisėtai užima savo pareigas, kadangi ypač isryškės jos asmeninės savybės bei nusiteikimas darbui. Siekiančioms karjeros gali atsirasti sunkumų dėl didelės konkurencijos, todėl jau metų viduryje gali tekti pagalvoti apie plėtros profilio keitimą.
Šie metai bus tie, kuomet Mergelės panaudos visą savo jėgą, kad pasipriešintų visiems priešams. Jei maksimaliai susikaups, Mergelės sugebės pakeisti darbe užimamą padėtį. Deja, vargu, kad Mergelėms atsiras laiko atostogoms. Jos bus reikalingos visada ir visur. Be jų neapsieis bendradarbiai, vaikai ir tėvai, taigi šio ženklo atstovai jaus savo svarbą ir poreikį. Blogai tai, jog esant tokiai situacijai, Mergelės sunkiai ras laiko mylimam žmogui, taigi galimas jųdviejų jausmų atšalimas.
Meilės reikalai šiais metais Mergelėms prognozuojami spalvingi, jos jausis tarsi kazanovos - jaunos merginos flirtuos su solidaus amžiaus vyrais, subrendusios - su žymiai jaunesniais už save. Turinčių antrąją pusę Mergelių jausmai mylimiesiems praras gylumą, atsiras noras kontroliuoti kiekvieną mylimo žmogaus žingsnį, nepasitikėjimas.