Prisijungti
Priminti slaptažodį

Zodiako ženklas

Mergelė

Mergelė

08.21 - 09.22
Dienos horoskopas (2024 gegužės 30)
Puikiai seksis bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Mokėsite padaryti gerą įspūdį, palaikyti pokalbį ir pakreipti jį sau naudinga ar šiaip įdomia linkme. Kitas požiūris į gyvenimą praturtins jus tiek naujomis žiniomis, tiek niekada anksčiau nepatirtomis emocijomis.
Santykiai, meilė: Gali būti, kad teks su kažkuo tai taikytis, nusileisti. Ieškoti tam tikrų kompromisų. Svarbiausiai – nusiraminti ir užsiimti savimi. Neturkus problemos pačios išsispręs, o barniai bus pamiršti. Vienišių laukia intriguojantis vakaras, kažkas norės jus supiršti su žavingu žmogumi, bet tik jūs nuspręsite, ar bus antrasis pasimatymas.
Geras ženklas šiandien: jei kišenė prakiurtų, ką nors pamesti, jei iš rankų kristų pinigai, raktai, sutikti žmogų su tuščiais kibirais – nuostoliai, apgaulės, nesėkmės; itin blogai raktus pamesti – galima artimo žmogaus netektis.
Blogas ženklas šiandien: jei laikrodis nukristų, sudužtų – nelaimė, netektis, jei akmuo iš žiedo iškristų – galima liga, nesėkmė, jei virš jūsų netikėtai šviesa įsižiebtų, indą, veidrodį sudaužyti – nusivylimas savo gyvenimu.
Šiandienos sėkminga spalva: Oranžinė
Šiandienos sėkmingas skaičius: 33
Šiandien Jums tinkamiausias akmuo: gintaras

Tai vienintelis "moteriškas" Zodiako ženklas. Galima įsivaizduoti kūrybingą, subtilią ir žavingą merginą arba inteligentišką, tačiau pedantišką ir emociškai šaltą vyresnę moterį. Tiesą sakant, pastarasis variantas pasitaiko kur kas dažniau.

Mergelė kukli, patikima, praktiška, inteligentiška, itin aštraus proto, ironiška ir žavi. Mergelės ženklo žmonės turi stipriai išvystytą analitinį mąstymą, gerą atmintį, iškalbą, mėgsta tvarką ir visur siekia kuo didesnio tobulumo.

Jų intelektas ir dėmesys detalėms leidžia pastebėti visus kitų žmogiškuosius trūkumus. Dažniausiai jie nesusilaiko to neišsakę. Mergelės kritika dažniausiai teisinga, tačiau ji žeidžia labai giliai. Savo atžvilgiu kritikos paprastai nenori girdėti, bet pačios sau yra ne mažiau reiklios ir griežtos nei kitiems.

Mergelės yra labai patikimi, darbštūs, stropūs ir atsakingi žmonės. Galima sakyti, kad darbas yra Mergelės antroji religija. Jų ambicijos verčia juos siekti aukštumų profesinėje srityje. Mergelės lengvai analizuoja sudėtingiausias problemas ir pastebi visas menkiausias smulkmenas, tačiau gali pražiopsoti "didįjį paveikslą". Dėl šių savybių ir dėl to, jog nemėgsta imtis atsakomybės, jeigu tai nėra būtina, Mergelės yra puikūs darbų vykdytojai. Jie labai praktiški ir visada turi sukaupę atsargų juodai dienai.

Paprastai Mergelės labai rūpinasi savo sveikata. Prisižiūri, gerai maitinasi ir sportuoja. Nepasitikėdamos savimi ir kitais, dažnai užgniaužia savo jausmus. Jeigu Mergelė susirgo, tai įvyko ne dėl mikrobų, o dėl nuovargio ir streso pertekliaus. Jos yra neramios, nuolat dėl visko ir visų jaudinasi, dažnai tai baigiasi virškinamojo trakto sutrikimais ir opomis.


Profesija

Mergelės ypač skrupulingai renkasi darbo sritį, noriai gilina turimas žinias, skiria darbui savo visą energiją. Nemėgsta rizikos, darydamos sprendimus apsvarsto visus „už“ ir „prieš“. Jų dvasiai artimiausios sritys – medicina, farmakologija, chemija. Taip pat noriai renkasi grožio paslaugų sferą, klientų aptarnavimą, prekybą, mokslinius tyrinėjimus, gali tapti puikiais amatininkais.
Prastais jausis dirbdamos permainingą, didelio tempo ir tik paviršutinio dėmesio reikalaujantį darbą.


Stilius

Mergelių spintoje – pedantiška tvarka. Jos skrupulingos, praktiškos ir labai išrankios, daug dėmesio skiria menkiausioms smulkmenoms. Dažniausiai renkasi klasikinį stilių, rūbus dėvi ilgai, rūpestingai prižiūri, derina vieną su kitu. Šiek tiek nuobodų ir monotonišką stilių efektingai pabrėžia taikliai parinkti aksesuarai, bet... ne kiekviena Mergelė juos geba prisitaikyti, nes vadovaujasi principu: geriau per mažai, nei per daug.


Dovanos

Viskas, kas subtilu ir ką galite nupirkti dailės salone, taip pat knygos (ypatingai poezija), tautodailės dirbiniai, mielos interjero smulkmenos, muzikos įrašai, kokia nors vienetinė vertybė, kuria būtų galima pasipuikuoti prieš kitus.


Bendravimas

Mergelės jaunatvišką išvaizdą bei gyvumą išsaugo visą gyvenimą. Bendraudama su žmonėmis Mergelė yra santūri, patikima, nuoširdi, rūpestinga ir švelni, tiek vyrai, tiek moterys yra ganėtinai plepūs. Ji vertina kitų žmonių išsilavinimą ir protą ir visada yra pasirengusi padėti, jei kitą ištiko bėda.


Meilė

Mergelės net įsimylėjusios nepraranda blaivaus proto. Jos neskuba užmegzti meilės ryšio ir rimtai įsipareigoti. Santuoka joms - rimtas apsisprendimas, o ne aistros rezultatas. Kartą apsisprendę šie žmonės būna labai pastovūs ir ištikimi. Mergelės turėtų pasistengti pernelyg neanalizuoti savo partnerio.


Seksas

Tenka pripažinti, kad Mergelės ženklo žmonės nėra labai geri meilužiai. Lovoje jie ganėtinai šalti ir santūrūs. Seksas jiems labiau technikos tobulumo, o ne aistros išraiška. Nemėgsta per didelio švelnumo, juos labiau jaudina ryžtingi partnerio veiksmai. Kaip į bet kokį darbą, taip ir į seksą Mergelė žiūri rimtai ir viską atlieka neskubėdama ir viską apgalvojusi. Jei partneris susitaikys su tokiu Mergelės šaltumu, ji ar jis liks ištikimu sutuoktiniu. Vyras gerai aprūpins šeimą, bus ištikimas ir solidus vyras. O moteris atsidavusiai vykdys žmonos pareigas ir rems vyrą, siekiantį karjeros. Vyras Mergelė vienas iš geriausių tėvų ir, nors ne geriausias meilužis, užtat puikus partneris santuokai.


Suderinamumas

Tinkami partneriai: Jautis ir Ožiaragis, taip pat Svarstyklės, Skorpionas, Vėžys, Liūtas.
Netinkami partneriai: Šaulys, Žuvys, Dvyniai.


Stichija: Žemė

Planeta: Merkurijus

Diena: trečiadienis

Devizas: “Aš tikrinu”

Spalva: geltona, mėlyna

Akmuo: safyras, deimantas, opalas, agatas, smaragdas, lazuritas, gintaras

Skaičius: 5