Prisijungti
Priminti slaptažodį

Metų horoskopas pagal zodiako ženklą

Liūtas

Liūtas

07.22 - 08.20

Šie metai su sėkmingi tiems Liūtams, kurie nebijo žiūrėti pavojams į akis, rizikuoti bei sugeba greitai spręsti savo problemas. Svarbiausia - nepraleisti savo galimybės, kadangi gyvenimas labai sparčiai judės pirmyn. Deja, problemų išvengti nepavyks. Ir jų bus tikrai nemažai. Šiuo laikotarpiu Liūtams vertėtų pasikliauti vidiniu jausmu, mažiau klausyti daugumos nuomonės, drąsiai ir šaltakraujiškai siekti pergalės. Šie metai  Liūtams bus sėkmingesni nei praėjusieji.

Dar nesuradę savo antrosios pusės galės pasigirti širdžių užkariautojų šlove, nes savo seksualinius burtus skleis visiems, kurie atsidurs arti jų. Atsiras žmogus, įsimylėsiantis Liūtą, tačiau jis gali pastarąjį ir išnaudoti savo asmeniniams interesams. Tai supratę, Liūtai gali ilgam prarasti pasitikėjimą žmonėmis bei jų nuoširdumu ir nustoti tikėti meile. Tuo tarpu pasitikintiems ilgalaikiu partneriu ateis laikas įteisinti jųdviejų santykius.
Pirmąjį pusmetį verta tikėtis pergalių versle, naudingų kontaktų sudarymo bei paaukštinimo pareigose. Ypač stipriai Liūtų karjerą paveiks vertingos naujos pažintys. Daugiausia dėmesio vertėtų atkreipti į savo aplinką, kurioje gali būti nemažai kenkėjų, pavyduolių bei kitokių priešų.
Artėjant rudeniui Liūtų elgesys pasikeis. Jie taps mažiau aktyvūs, nuspręs sumažinti apsukas. Jie ir toliau dirbs, tačiau nedės pastangų verslo plėtrai, o tik išlaikys jį esamoje padėtyje. Tai ramus laikotarpis, nepareikalausiantis didelio įsikišimo į darbą. Be abejo, ramybė turės įtakos ir Liūtų finansams.