Prisijungti
Priminti slaptažodį

Zodiako ženklas

Liūtas

Liūtas

07.22 - 08.20
Dienos horoskopas (2024 gegužės 30)
Nors ši diena palanki, tačiau pirmą dienos pusę galite nukentėti dėl per didelių užmojų, per geros nuomonės apie savo draugus, partnerius. Reikėtų tvarkyti reikalus tik po pietų, ypač jei teks bendrauti su gudriais ar piktais žmonėmis.
Santykiai, meilė: Jūsų meilė išties labai dinamiška, ir faktas, kad elgiatės impulsyviai, paverčia ją dar dinamiškesne. Gerai apgalvokite visas didžiojo eksperimento detales ir tuomet jau veikite. Juk sakoma, devynis kartus pamatuok, dešimtą kirpk. Jūsų situacijoje galioja ta pati taisyklė.
Geras ženklas šiandien: jei savaime namuose kas nors ar drabužis ant jūsų užsidegtų, jei raktas sulūžtų, suplyštų užuolaidos, staltiesė – gresia apkalbos, nuostoliai, vagystės, jei sulūžtų skėtis, lazda, žiedas ar iš jo akmuo iškristų – saugokitės apgaulių, rasti pinigų ar metalinių daiktų (geriau jų neimti).
Blogas ženklas šiandien: netyčia vandeniu apsilieti, būti sulytam.
Šiandienos sėkminga spalva: Blausiai balta
Šiandienos sėkmingas skaičius: 100
Šiandien Jums tinkamiausias akmuo: safyras

Po šiuo ženklu gimę žmonės tikrai pasižymi tikrais karališkais bruožais. Jie išdidūs, orios laikysenos, grakščių judesių ir įspūdingos išvaizdos. Saulė juos apdovanojo įgimta charizma, idealizmu ir humaniškumu. Vyrai Liūtai būna nepaprastai vyriški, o moterys moteriškos. Jie yra energingi, šilti, nuoširdūs, draugiški ir atviros širdies žmonės. Nėra ko stebėtis, kad jie nuolat apsupti būrio draugų ir gerbėjų.
Liūtai mėgsta būti dėmesio centre, yra organizuoti, atkaklūs ir labai valdingi. Jie tiesiog natūraliai tampa kompanijų lyderiais. Nėra tokio darbo, kuriam Liūtas nesugebėtų vadovauti. Nors Liūtai daug reikalauja iš kitų žmonių, tačiau ir patys yra pasirengę nemažai duoti. Jei Liūto valdingumas ir pasitikėjimas savimi peržengs visas ribas, gali tapti tironu, kuris noti valdyti viską ir visus. Jis turi išmokti pažaboti savo garbės troškimą bei puikybę ir viską valdyti demokratiškai.

Liūtas yra darbštus ir ambicingas, ko nors siekdamas būna labai atkaklus, kartais net kvailai užsispyręs ir arogantiškas. Saulė yra jo didžioji sąjungininkė, todėl stengtis jam reikia kur kas mažiau nei kitų ženklų atstovams. Aplinkiniams Liūto grandioziniai planai gali pasirodyti per daug drąsūs, bet jis labai kūrybingas ir sugeba perprasti bet kokios problemos esmę. Neįveikiamų kliūčių Liūtams nėra. Na, gal tik jų tingėjimo priepuoliai.
 

Profesija

Liūtas, kaip ir pridera karaliui, nuo pat pirmųjų karjeros žingsnių veržiasi link valdžios – jei ne į Seimą ar ministeriją, tai bent jau į firmos direktoriaus kėdę. Juos tenkins vadovo, firmos direktoriaus, politiko ar atsakingo konsultanto pareigos. Taip pat puikiai jausis tapę advokatais, lektoriais, mokytojais, įtakingais administratoriais, dekoratoriais, TV laidų rengėjais, aktoriais, režisieriais, poilsio ar pramogų organizatoriais, juvelyrais, publicistais, gydytojais.

Netinkamos visos profesijos, kuriose būtinas paklusnumas, o ne dominavimas. Todėl Liūtai – ne kokie referentai, dubleriai, asistentai ar tiesiog darbininkai.
 

Stilius

Liūtų spintoje karaliauja prabanga ir labai garsūs vardai. Jei piniginė neleidžia įsigyti originalo – mielai perka ir kopiją, tik stengiasi niekam to neišduoti. Savo apranga jie traukia aplinkinių dėmesį: išraiškingos spalvos (nebūtinai ryškios, svarbiausia – sodrios), dideli ir masyvūs aksesuarai, išskirtiniai audiniai ir jų formos.
 

Dovanos

Praktiškos, konkrečios ir nepigios: rūbai, avalynė, papuošalai, su Liūto hobiu susiję reikmenys, indai, buitinė technika, vonios reikmenys, kūno, plaukų priežiūros priemonės, solidus fotografijų albumas ar enciklopedija, papuošianti jų knygų lentynas.
 

Bendravimas

Liūtai nekenčia būti vienatvėje. Jie labai dramatiški ir mėgsta būti visų matomi. Pataikavimas juos tiesiog "nuginkluoja". Beveik nuolat apsupti žmonių, kurie jais žavisi, Liūtai dažnai rengia priėmimus ir moka linksminti draugus. Su jais niekada nebus nuobodu. Jie - nuoširdūs ir ištikimi draugai. Su didžiausiu džiaugsmu išties savo pagalbos ranką.
 

Meilė

Liūto jausmai gilūs ir nuoširdūs, todėl jei pavyksta rasti tinkamą partnerį ar partnerę, labiau vertina tvirtus, švelnius ir ilgalaikius santykius nei trumpalaikius romanus. Į žmonas Liūtas pasirenka tokią moterį, kuria gali didžiuotis prieš visus aplinkinius. Vaikus Liūtai dievina, mėgsta su jais žaisti, tačiau reikalauja tvirtos disciplinos.

Moterys paprastai būna elegantiškos, nepriklausomos, išdidžios ir sunkiai pasiekiamos. Kaip žmona Liūtė švelni, aistringa ir atsidavusi, tačiau įsiutusi gali virsti tikra laukine kate. Nors to neparodo, Liūtė yra romantikė ir jos palankumą iškovoti pavyks tik senamadiškais riterių laikų poelgiais.
 

Seksas

Malonumai Liūtams yra pirmoje vietoje. Jie nepaprastai aistringi ir tokie patrauklūs priešingai lyčiai, kad kartais jiems sunku būti pastoviais partneriais. Vyrui Liūtui labai svarbu būti pačiu vyriškiausiu ir geriausiu meilužiu. Jis labai išgyvens, jei nesugebės patenkinti savo partnerės. Kadangi vyras Liūtas labai vyriškas, mylėdamas jis švelnus ir žaismingas. Niekada nebus grubus. Jie yra nuoširdūs ir dosnūs savo meilės objektui, kol myli, tačiau niekas nesugeba palikti meilužio ar meilužės su tokiu abejingumu kaip Liūto ženklo atstovas.
 

Suderinamumas

Tinkami partneriai: Šaulys ir Avinas, taip pat kitas Liūtas, Svarstyklės, Vėžys, Dvyniai.
Netinkami partneriai: Vandenis ir Jautis.
 

Stichija: Ugnis

Planeta: Saulė

Diena: sekmadienis

Devizas: “Aš noriu”

Spalva: oranžinė, auksinė, šviesiai ruda ir skaisčiai raudona

Akmuo: chrizolitas, sardoniksas, krištolas, deimantas, safyras, rubinas, aleksandritas, oniksas, karneplis, cirkonis

Skaičius: 1