Prisijungti
Priminti slaptažodį

Metų horoskopas pagal zodiako ženklą

Avinas

Avinas

03.21 - 04.19

Šiais metais Avinams pasitaikys nemažai sudėtingų situacijų bei iššūkių, taigi teks elgtis taip, kaip, kaip jiems nebūdinga – išklausyti kitus ir nesikarščiuoti. Taip pat teks pakeisti požiūrį į kitus žmones, ypač į artimuosius. Kelią tobulėjimui gali užkirsti Avinams būdingas išdidumas, kurį taip pat teks slopinti ir siekiant sėkmės asmeniniame gyvenime.

Žvaigždės šio ženklo atstovams pranašauja nemažai konfliktinių situacijų. Jau metų pradžioje dėl mylimo žmogaus išlįs gausybė problemų, jau seniai neleidusių sukurti harmoningų tarpusavio santykių. Gali būti, kad tai prives net iki santykių pabaigos, tačiau viskas priklausys tik nuo paties Avino bei jo sprendimų. Teisingi sprendimai ir tinkamas elgesys iš jo pusės santykius su antrąja puse pakels į visiškai naują lygmenį bei suteiks antrą šansą meilei. Tuo tarpu skyrybos Avinams bus ypač skausmingos bei atneš gausybę kančių. Taigi, patartina neskubėti su išvadomis ir pagalvoti, gal santykius gali išgelbėti tiesiog trumpalaikis gyvenimas atskirai. Tuo tarpu Avinai, ieškantys antrosios pusės, bus ypač ryžtingi, o partnerį rinksis labai išrankiai. 
Kalbant apie darbą, situacija labai panaši. Avinams gali tekti dažnai ginti savo nuomonę bei pozicijas, kurios tam tiktu momentu ims klibėti. Pavasario pabaigoje situacija gali pablogėti tiek, kad iškils atleidimo iš darbo arba pareigų pažeminimo klausimas. Išsigelvėti pavyks tik tiems, kurie jau iš pat pradžių darbe užsirekomendavo kaip pareigingi ir puikiai savo darbą išmanantys specialistai. Šiuo atveju išsigelbėjimas vėlgi galėtų būti sugebėjimas išgirsti kitus bei laimėti vadovų pasitikėjimą. Be to, šiais metais galima tikėtis daugiau darbinių patikrinimų, todėl vertėtų tam pasiruošti ir sutvarkyti visą reikalingą dokumentaciją. Problematiškiausi turėtų būti balandžio, rugsėjo ir gruodžio mėnesiai.
Antroje metų pusėje šio ženklo atstovams taip pat reikėtų atsargiau investuoti dideles sumas į verslą, ypač jei jis kelia tam tikrų abejonių. Egzistuoja nemaža tikimybė prarasti didelę pinigų sumą, kurios susisgrąžinti taip ir nepavyks.