Prisijungti
Priminti slaptažodį

Zodiako ženklas

Avinas

Avinas

03.21 - 04.19
Dienos horoskopas (2024 gegužės 30)
Laikas pailsėti nuo žmonių ir bendravimo su jais, net pačiais artimiausiais ir mylimiausiais. Niekas dėl to neturėtų įsižeisti, ir pats nesijauskite kaltas. Iš ramių pamąstymų apie vakarykščią dieną gali kilti gerų idėjų dėl rytdienos.
Santykiai, meilė: Santuokoje apsišarvokite kantrybe. Santūrumas, faktų analizė neleis išsipėtoti pavydui, nepasitikėjimui ir kitokiems blogiems demonams. Stenkitės nutylėti sutuoktinių darbo reikalus, jų elgesį buityje – šios temos gali suveikti kaip sprogmenys. Vienišiam puikus laikas atrasti save, suprasti, kokios antrosios pusės tikisi, taip bus lengviau įvertinti naujų pažinčių potencialumą virsti kažkuo daugiau.
Geras ženklas šiandien: jei įsmigtų krintantis peilis – konfliktai, nerasti vieno bato, jei batas suplyštų – nesėkmė, jei namuose kas nors lūžtų, tinkas byrėtų – nesantaika šeimoje, jei durys neatsirakintų, nagas nulūžtų; šviesūs atspalviai.
Blogas ženklas šiandien: įsipjauti, įsidurti, apsiplikyti, jeigu namuose kas nors sulūžtų, nuo lubų imtų tinkas byrėti ar jeigu automobilis sugestų, į transportą vėluoti.
Šiandienos sėkminga spalva: Bronzos
Šiandienos sėkmingas skaičius: 84
Šiandien Jums tinkamiausias akmuo: safyras

Po Avino ženklu gimęs žmogus yra pilnas optimizmo, entuziazmo ir energijos. Tai - apsigimęs lyderis, linkęs diktuoti savo taisykles, o ne prisitaikyti prie aplinkybių. Užsispyręs Avinas, pasitelkęs savo kūrybingumą ir intuiciją, gali įveikti visas kelyje sutiktas kliūtis.

Kartais jo užsispyrimas pasiekti savo gali virsti despotizmu, o užsidegimas - dideliu įniršiu, jei viskas klostosi ne taip, kaip jis pageidauja. Tiesa, karštakošis Avinas atsileidžia taip pat greitai, kaip ir užsidega. Bėda tik tame, kad aplinkiniai, o ypač gimusieji po Vandens ženklu, taip greitai visko nepamiršta.

Spontaniškas ir nenustygstantis vietoje Avinas ypatingai mėgsta laisvę, jam nuolat reikia naujų nuotykių ir iššūkių. Rutinos jis tiesiog negali pakęsti. Būtent Avinas pirmasis imasi perspektyvaus, bet rizikingo sumanymo. Gaila, kad jo kantrybė išsenka greičiau nei spėja atlikti viską iki galo. Be to, jis nėra punktualus, jis nuolat jaučia laiko trūkumą.

Avinas yra ambicingas ir garbėtroška, pasižymi stipria valia ir nepasiduoda jokiai aplinkinių įtakai. Jam tiesiog būtina nuolat ko nors siekti ar dėl ko nors kovoti. Taikos ir ramybės periodu, neturėdamas kur nukreipti savo energijos, jis nebesijaučia Avinu, o jaučiasi avimi. Iš nuobodulio gali prikrėsti kvailysčių. Dėl energijos pertekliaus gali būti nerimstantis, karštakošis ir agresyvus.

Avinas yra apdovanotas sąžiningumu ir iškalba, bet tik ne diplomatija. Jis visada sako, ką galvoja ir dažnai Avino tiesumas ir atvirumas palaikomas stačiokiškumu. Avinas yra intelektualus, veržlus, atviras ir itin patikimas. Linkęs viską skirstyti į juodą ir baltą. Pilka spalva jam neegzistuoja.


Profesija

Avinas visai nesvajoja apie ramią karjerą. Jam reikia didelio viesulo: rizikos, įvertinimo, permainų, iššūkių, prestižo ir didelių trofėjų. Todėl tinkamiausios profesijos siejamos su rizika, greičiu, padidintu dėmesiu ar didžių atradimų galimybėmis: sportininkas, karininkas, gelbėtojas, kaskadininkas, lektorius, advokatas, mokslininkas, išradėjas, gydytojas (ypač seksis chirurgija, stomatologija, neurologija, ekstrinė medicina), bioenergetikas, turizmo sferos darbuotojas, verslininkas, grožio specialistas, prodiuseris, viešųjų ryšių atstovas, renginių organizatorius, krupjė.

Šiam ženklui visai netinka rami ir monotoniška profesija: darbas fabrike prie mašinų ar staklių, buhalterija ar maršrutinio autobuso vairavimas.
 

Stilius

Chaotiškas ir itin originalus. Avinai žavisi netikėtomis idėjomis, dievina tai, kas sportiška, seksualu ir labai patogu. Avino ženklo moterys dažnai renkasi berniukišką įvaizdį: mėgsta dėvi kelnes, kerpasi plaukus trumpai – nes taip yra patogiau. O moteriškumą visiškai kompensuoja jų vidinė kunkuliuojanti energija. Rekomenduojamas spalvų derinys Avinams yra raudonos ir juodos elegancija.


Dovanos

Avinams tinkančios dovanos yra prabangios, bet praktiškos ir įsimenančios: gera kosmetika, grožio salono, sporto klubo, koncertų abonementas, muzikos šedevrų įrašai, gėlės (tiek milžiniškos puokštės, tiek kambariniai augalai), pasaulinę šlovę pelniusių autorių knygos.


Bendravimas

Avinas yra tiesus, atviras, dosnus ir labai entuziastingas draugas. Jis mėgsta linksmintis didesnėje kompanijoje ir būti visų dėmesio centre. Labai greitai susierzina dėl kitų žmonių lėtumo. Nors pats yra jautrus ir net romantiškas, kartais gali nepaisyti kitų žmonių jausmų.


Meilė

Avino kredo "viskas arba nieko" galioja ir meilės srityje. Jei jis jau įsimyli, tai beatodairiškai. Dėl jo įgimto nekantrumo gali dažnai keisti partnerius, tačiau radęs savo gyvenimo meilę tampa ištikimu ir pastoviu partneriu. Avino karštas būdas pakurstys ne vieną kivirčą, bet jis ilgai nepyksta. Avinai yra be galo atsidavę savo vaikams. Dėl jų Avinas gali net paaukoti savo paties gyvenimą. Tai - labiausiai mylintis ir ginti linkęs tėvas (ar motina) visame Zodiake. Nedidelis patarimas - jei tavo mylimas žmogus yra Avinas, skirk jam visą savo dėmesį, girk, lepink jį ir labai juo didžiuokis. Tik jokiu būdu nebandyk kontroliuoti. Tiek vyrą, tiek moterį sujaudins aistringi žodžiai ir ypatingai švelnūs prisilietimai.


Seksas

Avinas yra labai aktyvus sekso srityje. Seksualinio potraukio intensyvumas gali jį pastūmėti prie "donžuaniškų" pergalių siekimo ir jų skaičiavimo arba per daug ankstyvos santuokos. Avinai būna ypatingai aistringi meilužiai. Taip pat kaip ir kasdieniame gyvenime, lovoje jie impulsyvūs, greitai užsiplieskiantys, mėgstantys vadovauti ir, svarbiausia, laimėti. Dėl savo karšto būdo jie gali pernelyg skubėti. Šio ženklo atstovai lovoje emocijas reiškia dejuodami ar net šaukdami.


Suderinamumas

Tinkami Avinui partneriai: Liūtas, Avinas, Tauras, Šaulys, Vandenis, Žuvys.

Sudėtingai sugyvena su Vėžiu, Svarstyklėmis ir Ožiaragiu.
 

Stichija: Ugnis

Planeta: Marsas

Diena: antradienis

Devizas: “Aš esu”

Spalva: avietinė ir tamsiai raudona spalva, geltona

Akmuo: deimantas, safyras, sardoniksas, nefritas, ametistas, kalnų krištolas, karneolis, safyras, cirkonis, katės akis

Skaičius: 9