Prisijungti
Priminti slaptažodį
Dienos horoskopas
2024 gegužės 30
Puikiai seksis bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Mokėsite padaryti gerą įspūdį, palaikyti pokalbį ir pakreipti jį sau naudinga ar šiaip įdomia linkme. Kitas požiūris į gyvenimą praturtins jus tiek naujomis žiniomis, tiek niekada anksčiau nepatirtomis emocijomis.
Santykiai, meilė: Gali būti, kad teks su kažkuo tai taikytis, nusileisti. Ieškoti tam tikrų kompromisų. Svarbiausiai – nusiraminti ir užsiimti savimi. Neturkus problemos pačios išsispręs, o barniai bus pamiršti. Vienišių laukia intriguojantis vakaras, kažkas norės jus supiršti su žavingu žmogumi, bet tik jūs nuspręsite, ar bus antrasis pasimatymas.
Geras ženklas šiandien: jei kišenė prakiurtų, ką nors pamesti, jei iš rankų kristų pinigai, raktai, sutikti žmogų su tuščiais kibirais – nuostoliai, apgaulės, nesėkmės; itin blogai raktus pamesti – galima artimo žmogaus netektis.
Blogas ženklas šiandien: jei laikrodis nukristų, sudužtų – nelaimė, netektis, jei akmuo iš žiedo iškristų – galima liga, nesėkmė, jei virš jūsų netikėtai šviesa įsižiebtų, indą, veidrodį sudaužyti – nusivylimas savo gyvenimu.
Šiandienos sėkminga spalva: Oranžinė
Šiandienos sėkmingas skaičius: 33
Šiandien Jums tinkamiausias akmuo: gintaras