Prisijungti
Priminti slaptažodį
Dienos horoskopas
2024 gegužės 30
Laikas pailsėti nuo žmonių ir bendravimo su jais, net pačiais artimiausiais ir mylimiausiais. Niekas dėl to neturėtų įsižeisti, ir pats nesijauskite kaltas. Iš ramių pamąstymų apie vakarykščią dieną gali kilti gerų idėjų dėl rytdienos.
Santykiai, meilė: Santuokoje apsišarvokite kantrybe. Santūrumas, faktų analizė neleis išsipėtoti pavydui, nepasitikėjimui ir kitokiems blogiems demonams. Stenkitės nutylėti sutuoktinių darbo reikalus, jų elgesį buityje – šios temos gali suveikti kaip sprogmenys. Vienišiam puikus laikas atrasti save, suprasti, kokios antrosios pusės tikisi, taip bus lengviau įvertinti naujų pažinčių potencialumą virsti kažkuo daugiau.
Geras ženklas šiandien: jei įsmigtų krintantis peilis – konfliktai, nerasti vieno bato, jei batas suplyštų – nesėkmė, jei namuose kas nors lūžtų, tinkas byrėtų – nesantaika šeimoje, jei durys neatsirakintų, nagas nulūžtų; šviesūs atspalviai.
Blogas ženklas šiandien: įsipjauti, įsidurti, apsiplikyti, jeigu namuose kas nors sulūžtų, nuo lubų imtų tinkas byrėti ar jeigu automobilis sugestų, į transportą vėluoti.
Šiandienos sėkminga spalva: Bronzos
Šiandienos sėkmingas skaičius: 84
Šiandien Jums tinkamiausias akmuo: safyras