Prisijungti
Priminti slaptažodį

Metų horoskopas pagal zodiako ženklą

Vandenis

Vandenis

01.21 - 02.19

 

Šie metai Vandeniui, deja, bus labiau nesėkmingi nei sėkmingi. Viskas priklausys tik nuo jų asmeninių savybių. Visas problemas teks spręsti patiems, nelaukiant pagalbos iš aplinkinių žmonių. Būtent dėl to Vandeniai šiais metais galės visiems įrodyti, kiek jie gali pasipriešinti gyvenimo aplinkybėms bei priimti svarbius sprendimus, pakeisiančius ateitį.
Vasara - palankus metas Vandeniui atkurti santykius su tėvais ir vaikais. Metų pabaiga bus palankesnė būtent tiems, kurie sugebės patys eiti į kontaktą su kitais žmonėmis bei pripažinti klydę. Provokuodami konfliktiškas situacijas, Vandeniai savo partneriams suteiks gausybę neigiamų emocijų, kurios gali tapti nesantaikos poroje priežastimi. Konfliktai kils dėl šio ženklo atstovų netikėjimo savo jausmais bei agresijos iš partnerio laukimo, taip tikintis pateisinti save. Dauguma Vandenių jau metams prasidedant turės naujus seksualinius partnerius, taip keldami sau abejonių dėl esamų santykių tęsimo.
Susidariusi situacija išsispręs vasarą. Greičiausiai tai bus skyrybos ir rami naujo žavingo žmogaus paieška. Nauji santykiai ilgai nesitęs, nes Vandeniui labiau patiks būti laisvam, flirtuoti ir laidyti nekuklias užuominas. Ieškantieji antrųjų pusių pavasarį turės puikią progą sutikti žmogų, kuris pirmiausia atsiskleis kaip puikus draugas, o vėliau ir kaip mylimasis.
Neramūs metai nusimato profesinėje srityje. Nors paprastai Vandeniai vertinami kaip geri specialistai, šiais metais jie vis dažniau šalinsis nuo darbų ir vis daugiau laiko skirs meilės reikalams. Dėl to gali grėsti atlyginimo mažinimas ar net atleidimas iš darbo. Norint ištaisyti padėtį teks kuriam laikui pamiršti asmeninį gyvenimą ir pasinerti į darbą. Bendradarbių palankumas bus susigrąžintas, bet, deja, metų pabaigoje paaiškės, kad pažangos visgi nepadaryta.
Nuo pinigų trūkumo Vandeniui, kaip jau tapo įprasta, gelbės draugai. Pinigų jie išleis nemažai, kadangi yra pratę prie gero gyvenimo. Žmogui, kuriam jaus simpatiją, Vandeniai taip pat negailės pinigų bei vaizduotės. Dauguma šio ženklo atstovų bandys praturtėti azartinių žaidimų dėka, tačiau jiems visgi geriau nuo to susilaikyti, nes sėkmė, anksčiau dažniausiai lydėjusi tokiose situacijose, šiais metais nuo Vandenių nusisuks ir atsiras rizika prarasti ne tik negausias turimas lėšas, bet ir atsargai kauptus pinigus.