Prisijungti
Priminti slaptažodį

Metų horoskopas pagal zodiako ženklą

Šaulys

Šaulys

11.23 - 12.21

Šie metai Šauliams bus ypač sėkmingi. Jie pagaliau galės atrasti save. Nereikės net kelti jokių ypatingų tikslų, gyvenimas pats atves rimtų veiksmų link, kurių dėka bus galima pasiekti taip trokštamų dalykų. Tuo tarpu norų Šauliams tikrai nestigs. Taip pat turėtų būti nemažai erzinančių dalykų, tokių kaip nepasiekiamos pareigos ar asmuo, nekreipiantis dėmesio į Šaulį. Dėl to pastarasis gali nuspręsti pasikeisti tam, kad galėtų sėkmingai pasiekti savo tikslą. Ypač teigiamą rezultatą duos sistemingas savęs tobulinimas.

Įveikus darbo praradimo, pajuokos ar nesupratimo bendradarbių tarpe baimę, Šauliai ims tobulėti. Jie uoliai gins savo pozicijas, ginčysis tose situacijose, kuriose dažniausiai tylėdavo, tobulinsis veiklos srityje. Dėl stropumo ir veržlaus charakterio antroje metų pusėje galima bus tikėtis atlyginimo padidinimo ir naujų pasiūlymų.
Užsiimantiems individualiu verslu antrąjį metų ketvirtį taip pat galima tikėtis nemenko pakilimo. Verslas atneš nemenką pelną, atsiras naujų pasiūlymų, bendradarbiavimo su didelėmis įmonėmis galimybė. Net turintieji šali partnerį, nuo pat metų pradžios jaus širdyje tam tikrą vienatvę. Dažni kivirčai, atsirasiantys dėl jausmų atšalimo ir nepasitenkinimo santykiais. Tačiau nei patys Šauliai, nei jų partneriai nesiryš nutraukti santykių, galimas tik sprendimas pagyventi atskirai ir pailsėti vienas nuo kito.
Asmeninis gyvenimas savaime susitvarkys, jei Šauliai sugebės prislopinti vidinę nuoskaudą visam pasauliui, atmes mintis apie visapusiškai idealų partnerį ir daugiau laiko skirs bendravimui su draugais. Tokiu atveju jau rudenį galimi malonūs pasikeitimai.
Finansinė Šaulio padėtis, deja, ne visada bus stabili. Metų pradžioje galimos situacijos, kuomet teks skolintis pinigus tiek verslo plėtrai, tiek pragyvenimui. Tuo metu teks rimtai pataupyti ir skaičiuoti pinigus. Pavasario pabaigoje padėtis turėtų pagerėti. Pavyks ne tik grąžinti skolas, bet ir nusipirkti būtiniausių dalykų. Galima bus drąsiai pasikliauti artimu giminaičiu, reikiamu metu ateisiančiu į pagalbą.