Prisijungti
Priminti slaptažodį

Metų horoskopas pagal zodiako ženklą

Jautis

Jautis

04.20 - 05.20

 

Šiais metais žvaigždės Jaučiams išsidėsto ypač palankiai, todėl jie gali tikėtis kardinalių gyvenimo pokyčių į geresnę pusę - dvasinio atsinaujinimo, savybių, reikalingų asmenybės tobulėjimui, išryškinimo, naujų žmonių, galinčių palikti reikšmingą pėdsaką Jaučių gyvenime, atsiradimo. Tuo tarpu ypač svarbios šiais metais šio ženklo atstovams bus jiems nebūdingos savybės - drąsa ir ryžtas. Greičiausiai teks rinktis konkrečią gyvenimo poziciją bei judėti tik pasirinktu keliu. Be to, didelė tikimybė, kad išryškės paslėpti Jaučių talentai, daugelis jų imsis organizacinės ar koordinacinės veiklos.
Pavasariop verta tikėtis Jaučių jausmų pabudimo asmeniniame gyvenime. Dėl to Jaučiams patartina būti atidesniems savo jausmams, kadangi pasinėrus į jausmus, meilė netruks tapti savotiška priklausomybe. Taip pat pavasarį taps aktyvesni ir poroje gyvenančių Jaučių jausmai. Galima tikėtis ir flirto, ir išdavysčių, kadangi pasidavę silpnumo akimirkai, Jaučiai dažnokai atsiduos aistrai. Atsitokėję jie gailėsis savo nukrypimų. Taip pat reikėtų pastebėti ir tai, kad šiais metais pagerės Jaučių santykiai su tėvais, ypač gegužės ir lapkriio mėnesį.
Šiais metais Jaučiams bus suteikta išskirtinė galimybė maksimaliai siekti profesinės karjeros. Sudėtingas problemas jie sugebės spręsti kūrybiškai ir taip išsiskirs iš kitų kolektyvo narių. Taip pat atsiras ir daugybė naudingų pasiūlymų bei pažįstamų, kurie padės užimti norimas atsakingas pareigas.
Finansinius klausimus Jaučiai visada spręs vieni, nors tai ne visada bus pateisinama, kadangi galimi nemalonūs siurprizai - sukčiai, norėsiantys pasinaudoti jų pasitikėjimu, todėl šio ženklo atstovams reikėtų dažniau klausytis artimųjų patarimų, padėsiančių išsaugoti kapitalą. Tik metų pabaiga sėkmingesnė investicijoms.