Prisijungti
Priminti slaptažodį
Dienos horoskopas
2023 gruodžio 10
Nuotaika ne pati puikiausia. Verslo reikalai buksuoja, ir nebūtinai dėl jūsų kaltės. Jei tik galite juos atidėti, taip ir padarykite. Nepatartina išsiruošti į tolimą kelionę. Sprendimai, susiję su nekilnojamuoju turtu, bus sėkmingi. Santykiai šeimoje ne itin geri. Galimi konfliktai, nesusipratimai. Užtat su kolegomis ir viršininkais sutarsite gerai.
Santykiai, meilė: Dabar puikus laikas sužinoti daugiau apie kažką – gal net apie mylimąjį – nes taip jūsų santykiai pakils į kitą lygį. Vakare poros gali sutarti dėl tolimesnių tikslų, o vienišiai – sulaukti gerų rezultatų, jei imsis iniciatyvos meilės srityje.
Geras ženklas šiandien: jei prausiantis vanduo dingtų – apsaugos praradimas, laukia atpildas už nedorus darbus; sudaužyti indus – nuostoliai, liga; sutikti žmogų su tuščiais kibirais – nesėkmė; susižeisti iki kraujo – nužiūrėjimo požymis; vilkėti raudonos spalvos drabužius ar daug raudonos spalvos aplink save pastebėti.
Blogas ženklas šiandien: jei nuo ryto skaisčiai šviestų saulė, išeinant iš namų išgirsti vaikų juoką, dažnai nustebti, jei kas nors pokštą iškrėstų.
Šiandienos sėkminga spalva: Ugnies raudona
Šiandienos sėkmingas skaičius: 18
Šiandien Jums tinkamiausias akmuo: opalas