Prisijungti
Priminti slaptažodį
Dienos horoskopas
2024 birželio 24
Nekalbėkite vien todėl, kad jums patinka jūsų balso skambesys. Jei plepėsite be perstojo, jūsų negirdės iš viso. Vakare pasistenkite pasimokyti iš svetimų ar bent jau iš savų klaidų.
Santykiai, meilė: Palankuslaikas jaukiam bendravimui su draugais, šeima ar mylimuoju. Vakarėlių laikas – vakaras, o jūs – vakarėlių siela. Nesvarbu, ar turite porą, ar ne, sulauksite be galo daug dėmesio, tad skraidysite lyg ant sparnų.
Geras ženklas šiandien: sutikti žmogų su tuščiais kibirais, jei namuose dingtų vanduo, ypač jums prausiantis, indus daužyti.
Blogas ženklas šiandien: jei vėjas langą sudaužytų – sunkios permainos, jei batas suplyštų, kulniukas nulūžtų – apsaugos praradimas, jei ant jūsų užbyrėtų tinko, žemių, užkristų dulkių, plunksnų – laukia sunkūs išbandymai, jei virš galvos, ypač ant palangės, paukštis suklyktų, namuose veidrodį sudaužyti – artimo žmogaus mirtis, jei bėgtų kraujas iš nosies, dantenų – nužiūrėjimo požymis, jei bėgtų rudas vanduo ar jį išjungtų – gresia nuostoliai, skausmas, jei šukos sulūžtų – jėgų praradimas, smarkiai apsiniaukęs dangus.
Šiandienos sėkminga spalva: Granato
Šiandienos sėkmingas skaičius: 49
Šiandien Jums tinkamiausias akmuo: opalas